Bankacılık Bakış Açısını Değiştiren
Gerçek Zamanlı Finans Platformu

İşletmenizin finansal faaliyetlerine daha az zaman ayırın, kaynaklarınızı daha verimli kullanın. Zamandan, mekandan ve cihazlardan bağımsız olarak paranızı kolayca yönetin.
Tüm Bankacılık İşlemlerinizi Tek Uygulamadan Takip Edin Zamandan Kazanın
Nakit Akışınızı Avucunuzun İçinde Tutun İşinizin Keyfini Çıkarın
Erp Uygulamanızı Anında Güncelleyin Operasyonel Verimliliğinizi Arttırın
Konsolidasyon

Tüm bankalardaki hesap bakiyelerinizi tek bir platformdan takip edin, finansal kararlarınıza daha doğru yön verin.

Hız

Bankalarda gerçekleşen işlemlerden anlık bildirimlerle haberdar olun, iş akışlarınıza uygun şekilde, hızlı ve kolayca, muhasebe uygulamanıza aktarın.

Verimlilik

Raporlamalarınızı, güncel bilgilerle takip edin, tahsilatlarınıza, ödemelerinize, kasa ve banka bakiyelerinize anlık olarak ulaşın.

Banka Entegrasyonunun Avantajları

Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda

İster bir ister birden çok banka kullanın, tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edin. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alın. İstediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edin. İş süreçlerinize ya da tercihlerinize göre bilgi paylaşımlarınızı otomatize edin.

Tek Tuşla Muhasebeleştirin

Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla muhasebeleştirin. Dekontunu anında oluşturun banka mutabakatı yapmaktan kurtulun. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek yerden sorgulayın. Finansal süreçlerinizi hızlandırın, operasyonel giderlerinizi azaltın. Paranızı işinize yönlendirin.

Banka Talimatlarınızı Anında Gönderin

Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görün, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı istediğiniz bankaya hızlıca aktarın. İşlem gerçekleştiğinde haberdar olun ve takip eden faaliyetlerinize yön verin. Kontrolü elden bırakmayın.

Tek Platfomdan Yönetim

İster şahıs firması, isterse bayii ya da şubeleri olan bir şirket, ister holding yapısında çoklu firma, isterse uluslararası bir kurum, organizasyonunuzu tanımlayın, esnek ve güvenli finansal yönetimin rahatlığını yaşayın.

Kullanıcı Rolleri Tanımlama

Size özel Platform Yönetim Aracıyla tüm kontrol elinizde. Kullanıcı yönetimini ve yetkilendirme işlemlerini merkezi olarak kontrol edin.

Güçlü Finansal Hafıza

İş ilişkisi içinde olduğunuz kişi ya da kurumları bir kere tanımlayın sistem otomatik tanısın. İşlem yaptıkça finansal davranışlarınızı ve işlem karakteristiğinizi öğrenerek işlemlerinizi otomatize etsin, size sadece onaylamak kalsın.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Bankalar ile entegrasyon yapabilirmiyim?

Katılım bankaları hariç, web servisi olan tüm bankalar ile entegrasyon yapılabilmektedir.

Kaç Kullanıcı tanımlıyabilirim?

Sistemde kullanıcı sınırlaması bulunmamaktadır.

Kullanıcılara Farklı Yetkilendirme Yapabilirmiyim?

Kullanıcılara banka veya hesap bazlı yetkilendirmeler yapabilirsiniz.

Adınız Soyadınız   Firma
e-Posta   Telefon